Om zeker te weten dat jullie optimaal voorbereid zijn op aanvragen die via het DSO binnenkomen, raden wij aan ervaring op te doen vóórdat de omgevingswet in werking treedt. Dit is wat je moet kunnen:
Onze ondersteuning is er vooral op gericht om de kennis aan jullie over te dragen. We doen dit met een ‘Activiteitenaanpak’ die we bij een aantal organisaties ontwikkeld hebben. De aanpak blijkt erg goed aan te sluiten bij de praktijk waar jullie als overheid mee te maken krijgen.
De essentie van de Activiteitenaanpak is om stapsgewijs, per activiteit, de volledige keten te doorlopen en te testen. Door dit per activiteit te doen houden we het klein. Zo krijgen jullie goed zicht op waar je allemaal rekening mee moet houden, bij welk onderdeel in de DSO-keten.
Bouw zelfstandig kennis en kunde op.
Inclusief:
Introductietraining
Webinars
Het basispakket is uit te breiden met onze activiteitenaanpak. Die is er vooral op gericht om de kennis aan jullie over te dragen.
Bouw begeleid kennis en kunde op.
Inclusief:
Begeleiding bij het maken van een aantal omgevingswetactiviteiten
Controle op de door jou zelfstandig gemaakte activiteiten
Zo ben je perfect ingewerkt om zelf verder te gaan.
Besteed de uitvoering aan ons uit. Jij krijgt jouw eigen team dat ervoor zorgt dat jouw organisatie aan de omgevingswet voldoet.
Inclusief:
Volledig geregeld dat toepasbare regels voor de topactiviteiten goed in het DSO loket staan
Voorkom dat je vergunningverleners foutieve en onvolledige aanvragen binnenkrijgen
Volledige ontzorging betreft altijd maatwerk. In deze afspraak bespreken we al jullie wensen.
Laten wij samen kijken naar de beste oplossing voor jou. Dan pakken wij vergunningen samen zo slim mogelijk aan.